Bavlněná košile – Dog Lover Club

Původní cena byla: 1390 Kč.Aktuální cena je: 890 Kč.

Jestli jsi milovník košilí jako já, tak tuhle pecku si zamiluješ! Je totiž extrémně příjemná a dá se nosit naprosto ke všemu. Vyrobená je z kvalitní teplákoviny, a tak zahřeje v chladnějším počasí a poskytne ti komfort po celý den. Je ideální volbou nejen na venčení, ale i na výlety, procházky po městě nebo relaxační dny doma, který teď na podzim pomalu přibývá. 

 

 

 

11 Psích nadšenců si prohlíží tento produkt!
Popis

Bavlněná košile – Dog Lover Club

Ukažte svou lásku ke psům stylově! Tato pohodlná košile s potiskem „Crazy Dog Mama“ a velkým nápisem „Dog Lover Club“ na zádech je ideální volbou nejen na venčení, ale i na výlety, procházky po městě nebo relaxační dny doma. Vyrobená z kvalitní směsi 90% bavlny a 10% polyesteru, skvěle padne, hřeje v chladnějším počasí a poskytuje komfort po celý den. Je univerzální kousek, který doplní váš každodenní outfit a zároveň vyjádří, že váš pes je člen rodiny. Pořiďte si tento stylový must-have kousek, který zaujme každého pejskaře!

Velikost Obvod hrudníku (uvolněný) Šířka ramen (uvolněná) Délka rukávu (uvolněná) Délka (uvolněná) Šířka lemu (uvolněná) Elasticita
S 110 cm 63 cm 44,5 cm 75,5 cm 116 cm Vysoká
M 116 cm 66 cm 45 cm 77,5 cm 122 cm Vysoká
L 122 cm 69 cm 45,5 cm 79,5 cm 128 cm Vysoká
XL 130 cm 73 cm 45,5 cm 81,5 cm 136 cm Vysoká
2XL 138 cm 77 cm 45,5 cm 83,5 cm 144 cm Vysoká

Materiál:

  • 90% bavlna
  • 10% polyester

Barva: Šedá s černým potiskem

Potisk:

zepředu- Potisklá kapsa – Crazy Dog Mama

zezadu- Velký potisk Dog lover

 

 

 

Další informace
Hmotnost -
Velikost

,

,

,

,

,