Kšiltovka Pawrent – Béžová

599 

Kšiltovka pro všechny hrdé psí mámy i táty! „Pawrent of the Year“ je náš unisex kousek, který jsme vytvořili, protože být psí rodič je ta nejkrásnější role – bez ohledu na pohlaví. Stylová, pohodlná a s duší všech pejskařů.

Skladem

15 Psích nadšenců si prohlíží tento produkt!
Popis

Kšiltovka Pawrent – Béžová

Tuhle kšiltovku jsme chtěli vytvořit i pro muže – jenže klasický nápis dog dad nám přišel trochu nudný. A tak vznikl nápis PAWRENT OF THE YEAR – hravý, originální a gender-neutral. Protože psí rodičem může být každý, kdo miluje svého chlupatého parťáka celým srdcem. 🐶

Kšiltovka je vyznáním životnímu stylu všech pejskařů – těch, kteří tráví čas venku, objevují nová místa, a přitom se nikdy nezapomenou zastavit pro pusu od svého psa.
Na zadní straně najdeš decentní výšivku AUSSIE MAISON, která připomíná, že jsi součástí naší psí komunity.

Vyrobena z kvalitní bavlny s efektem washed, takže působí ležérně, přirozeně a padne ke každému outfitu. Díky nastavitelnému pásku s kovovou sponou skvěle sedí ženám i mužům.

Dostupná ve čtyřech barvách – růžové, světle hnědé, tmavě šedé a černé – všechny s výšivkou, která ti připomene, že jsi prostě nejlepší pawrent of the year.


Detaily produktu:

  • Materiál: 100% bavlna s efektem „washed“ – každý kus je originál

  • Střih: Unisex

  • Nastavitelný pásek s kovovou sponou

  • Výšivka: „PAWRENT of the year“ vpředu, „AUSSIE MAISON“ vzadu

  • Navrženo s láskou k psům, přírodě a dobrodružství

🎁 Tip: Skvělý dárek pro každého, kdo ví, že být psí rodič není jen role – ale životní styl.

Další informace
Hmotnost 100 g

Často kupované společně

599 
1390 
1390 
349 
599 
299 
Původní cena byla: 1239 Kč.Aktuální cena je: 550 Kč.
Původní cena byla: 5865 Kč.Aktuální cena je: 5176 Kč.